عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

ABOUT US

هدف وب سایت www.Visa4edu.com:


سالانه دانشجویان ایرانی بسیاری برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد (Master) و یا دکترا (Ph.D.) و نیز فرصت مطالعاتی (J) و نیز موارد پُست دکترا (POST-DOCTORAL) در دانشگاه های آمریکا اپلای ( ثبت نام جهت دریافت پذیرش) می نمایند. شرایط تحصیلی در دانشگاه های آمریکا با ایران بسیار متفاوت است . به همین دلیل نیاز به مرجعی تخصصی برای رفع ابهامات و سوالات دانشجویان و اساتید ایرانی احساس می شود. بسیاری از دانشجویان به دلیل عدم آگاهی از این تفاوت ها در دریافت پذیرش شکست خورده و یا هزینه بسیاری را صرف موسسات و وکلای مهاجرتی میکنند در حالی که به سه دلیل مهم دانشجو نیازی به واگذاری امور اپلای خود به شرکتها و افراد سودجو ندارد.

1- اپلای برای دریافت پذیرش سلف فاند( تمام هزینه های دانشگاه با خود دانشجو) شامل پر کردن فرم درخواست و ارسال مدارک ساده تحصیلی می باشد و نیازی به وکیل و یا واگذاری امور به افراد سودجو که این پروسه را طولانی و سخت نشان می دهند ندارد.


2- اپلای برای دریافت پذیرش فول فاند( تمام هزینه های دانشجو با دانشگاه بوده و حتی ماهانه به دانشجو بابت فعالیت تحقیقاتی ویا تدریس در داخل دانشگاه حقوق ماهیانه نیز داده میشود)، این نوع پذیرش نیز نیاز به ارتباط مستقیم دانشجو با دپارتمان و یا استاد جهت گرفتن فاند دارد و واگذاری این نوع پذیرش به دیگران باعث اتلاف وقت و هزینه بسیار زیاد خواهد شد که در نهایت تمام امور آن توسط خود دانشجوی که نمرات قبولی زبان انگلیسی را دارد می توانست انجام شود.


3- شرکتهای مهاجرتی و وکلا صرفاً در زمینه امور مهاجرتی سر رشته دارند در حالی که ویزایی تحصیلی غیر مهاجرتی است و حتی اشتباهات جبران ناپذیر این گونه موسسات مهاجرتی باعث ریجکت دانشجو در مرحله مصاحبه برای ویزا در سفارت آمریکا می شود.

با توجه به توضیحات بالا، بر آن شدیم تا وب سایت ویزا برای تحصیل را راه اندازی نموده و به دانشجویان برای اپلای ، ویزا و زندگی دانشجویی در آمریکا یاری رسانیم.

لازم به ذکر است نتیجه این کمک قطعاً بعداز بازگشت دانشجو به میهن و کار در جهت سربلندی میهن عزیزمان ایران ، باعث  پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر ایران خواهد بود. تهیه کنندگان و گرد آورندگان مطالب وب سایت «Visa4edu» برای رسیدن به این هدف فعالیت می کنند.

مدیران و نویسندگان این وب سایت و گروهای اجتماعی زیر مجموعه «Visa4edu» وابسته به هیچ نهاد دولتی و یا غیر دولتی و یا سازمانی در داخل ایران و یا خارج از کشور عزیزمان نمی باشند. تمام فعالیت و مطالب مندرج در وب سایت و گروه های اجتماعی زیر مجموعه ویزا برای تحصیل تابع قوانین کشور عزیزمان ایران می باشد.

با توجه به اینترنتی بودن خدمات اطلاع رسانی و آموزشی موجود در سایت ویزا برای تحصیل. تنها راه ارتباطی با ما استفاده از روشهای زیر می باشد:

۱- ارسال تیکت از طریق پنل کاربری عضو.

۲- استفاده از ایمیل رسمی سایت به آدرس زیر:

Visaforeducation@gmail.com

۳- ارتباط از طریق آی دی ادمین های همکار موجود در شبکه های اجتماعی.

برو بالا