عضویت در خبرنامه
نظرتون راجب محتوای سایت چیست؟
مشاهده نتایج ثبت نظر
سوال از کارشناسان Visa4edu

OPT

دانشجویان بعد از اتمام تحصیل، فرصتی یک ساله ( قابل تمدید برای رشته های STEM ) خواهند داشت تا در فرصت محدود آموزه های تحصیلی خود را در صنعت و یا تحقیقات دانشگاهی آزموده باشند. در این راستا مجموعه Visa4edu با ایجاد فرم نتایج اپلای OPT / CPT تلاش میکند تا تجربیات اپلای دانشجویان به اشتراک گذاشته شده و در نتیجه دانشجویانی که در سال آخر تحصیلی هستند با پروسه اپلای OPT آشنایی لازم را پیدا کنند.

چند نکته مهم :

(1در فرم پرسشنامه پیش رو ، تعدادی از نتایج منتشر شده در گروه تلگرامی (f2 to f1)نیز استفاده شده است ( با تشکر از ادمین ها و اعضا محترم این گروه برای اشتراک گذاری نتایج).
(2اطلاعات شخصی کاربر شامل ایمیل و یا ID تلگرامی ، قابل مشاهده برای دیگر کاربران نخواهد بود (ایمیل کاربر صرفاً جهت ارتباط همکاران پشتیبانی سایت  Visa4edu با کاربر در صورت نیاز به ویرایش مندرجات اخذ می شود).
(3کاربر بعد از وارد کردن پاسخ در فرم ، هر زمان در صورت نیاز به ویرایش و یا به روز رسانی نتایج میتواند به فرم دسترسی داشته باشد.
(4برای مشاهده نتایج وارد شده ، لطفاً از آیکون مشاهده نتایج استفاده نمایید.
(5برای دانلود فایل اکسل ، شامل نتایج کامل تغییر استتوس دانشجویی (بعداز عضویت با اشتراک ۶ یا ۱۲ ماهه در سایت) ، از آیکون دانلود فایل اکسل استفاده نمایید.
(6برای مطالعه مقالات مفید در رابطه با OPT و یا CPT میتوانید به صفحه  OPT/ CPT مراجعه نمایید.
(7برای بازدید از صفحه سوالات متداول (بعد از عضویت در سایت -۶ یا ۱۲ -ماهه)،  اینجا کلیک نمایید.
(8پاسخ به سوالات همراه با * الزامی می باشد.
(9برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد هر سوال، لطفاً از نماد i موجود در کنار همان سوال استفاده نمایید. 
(10برای عضویت در گروه زندگی دانشجویی آمریکا (در صورتی که دانشجو و ساکن آمریکا هستید) در خواست خود را به @Visa4edu در تلگرام ارسال نمایید، برای عضویت در گروه های مجموعه ویزا برای تحصیل، لطفاً اینجا کلیک نمایید.
پر کردن فرم :
عضویت / ورود در سایت و استفاده از امکانات مختلف سایت Visa4edu
قصد عضویت در سایت را ندارم و فقط می خواهم فرم را پر کنم.
بررسی ایمیل
برو بالا